Tytuł:
TWÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL – TELEFON

Liczba słów:
405

Podsumowanie:
Musisz całkowicie czekać na odebranie telefonu i zaprojektowanie swojej przyszłości poprzez wyniki, których doświadczasz, wykonując najbardziej efektywną rozmowę telefoniczną dla Twojej firmy – Twojej przyszłości!

Słowa kluczowe:
Telefon, rozmowa sprzedażowa

Treść artykułu:
Wszyscy wiemy, że nie możesz zarabiać na prowizji, dopóki nie dokonasz sprzedaży. Ponadto nie możesz dokonać sprzedaży bez zamówienia i nie możesz napisać zamówienia, dopóki nie zaplanujesz prezentacji produktu. Wreszcie, nie możesz mieć prezentacji, dopóki nie wykonasz niesławnego ZADZWOŃ, aby umówić się na spotkanie.

Jak widać, wszystko to wywodzi się z początkowej rozmowy telefonicznej. Aby spełnić swoje DLACZEGO i osiągnąć wszystkie swoje ostateczne wyniki w życiu, musisz być NIEPOKONANY PRZEZ TELEFON! Teraz musisz zadać sobie bardzo ważne pytanie… „Czy jestem najlepszy, z jakim mógłbym rozmawiać przez telefon?” Twoja odpowiedź określi twoje wyniki! W moim programie szkoleniowym „Dziesięć sekretów ostatecznej rozmowy telefonicznej” mówię o metodach, które możesz wdrożyć, aby być najlepszym. Musisz nawiązać przyjaźń ze swoim telefonem. Wiem, że to brzmi szalenie, ale to prawda. Gdy Twój telefon stanie się Twoim najlepszym przyjacielem, z niecierpliwością czekasz na jego odebranie! Wtedy i tylko wtedy Twoja przyszłość zmieni się na lepsze.

Jednym z głównych kluczy jest konsekwentne ćwiczenie skryptu rozmowy telefonicznej, aby było gładkie do punktu, w którym brzmisz jak aktor z Hollywood. Tak, mam na myśli, że musisz mieć scenariusz i biegle posługiwać się tym skryptem. Wiele osób mówi: „Ale ja nie chcę używać skryptu, ponieważ kiedy czytam scenariusz, potencjalny klient / klient mówi, że może powiedzieć, że czytam”. Zgadnij co… Jeśli tak jest, oznacza to, że nie ćwiczyłeś wystarczająco!

Najlepszym sposobem wyjaśnienia skuteczności idealnego scenariusza jest myślenie o swoim ulubionym aktorze / aktorce i wszystkich jego nagradzanych kreacjach. Te występy, które kochasz, są SKRYPTOWANE! Przeczytaj to ponownie i zinternalizuj, co to znaczy. Zwycięzcami Nagrody są wszyscy wykonawcy scenariuszy. Musisz teraz podjąć mentalną decyzję, aby zostać zdobywcą nagrody Emmy w swoim scenariuszu. Mówię o tym w moim programie szkoleniowym wraz z wieloma innymi koncepcjami / pomysłami na wykonywanie połączeń, które mogą eksplodować Twój biznes.

Podsumowując, musisz całkowicie czekać na odebranie telefonu i zaprojektować swoją przyszłość na podstawie osiągniętych rezultatów, wykonując najbardziej efektywną rozmowę telefoniczną z możliwą dla Twojej firmy – Twojej przyszłości!

Znajdź swoje DLACZEGO I LATAJ!

John Di Lemme
www.FindYourWhy.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *