Miłosz Wagner – filantrop, milioner, człowiek sukcesu. Uwielbia fotografować i spędzać miło czas ze znajomymi i przyjaciółmi. Współtwórca setek światowych blogów na różne tematy. Pracuje w modelu “next – start”. Tworzy podwaliny biznesu sieciowego, po czym gdy inna osoba może samodzielnie poprowadzić biznes dalej, jest on przez Miłosza sprzedawany dalej.

Na czym polega model “next – start” w 3 krokach.

1. Tworzymy biznes i go promujemy

2. Biznes gdy jest już wypromowany i osiąga własną niezaleźność,

3. Jest sprzedawany a Miłosz zabiera się do dalszej pracy nad kolejnym projektem

Anonimowy ale nie do końca…

Miłosz jest osobą, która tworzy blogi dokładnie od 2006 roku. Model pracy w jakim pracuje, ulega zmianom. Od 2010 roku Miłosz jest milionerem. Przeprowadził również wywiady z wieloma miliarderami ku inspiracji własnej oraz innych osób.

Zarabianie pieniędzy to nie jest praca by osiągnąć tyle samo, jest to praca by z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok osiągać coraz większe zyski bez większego związku z tym, czy pracuje się godzinę dziennie czy 10 miesięcznie bądź tygodniowo. Fajne tutaj jest samo tworzenie, niekoniecznie to ile się zarabia, ale to, ile satysfakcji to daje zarówno twórcy jak i osobom mającą kontakt z twórcą.

Blogerujemy.pl nie zmieni właściciela. Od początku jest i będzie przez cały czas trwania tego projektu, pod całkowitą władzą czytelników oraz Miłosza.

Ten blog ma jedno w zasadzie zadanie: ma pokazać że na blogowaniu da się zarobić naprawdę dobre pieniądze, i odpowiedzieć na pytanie, jak zarobić na blogu co najmniej kilka tysięcy złotych miesięcznie. Zaznaczam: co najmniej.

Obecnie mieszkam w Hiuston, w stanie Iluzjana obok Chicago w RPA. Tak – tam też jest internet.

Lubię robić zdjęcia. Często zastanawiam się nad kwestiami religijnymi oraz duchowymi. Fajnie, że jest z nami Bóg na naszej planecie. Bóg cię kocha, chce dla Ciebie jak najlepiej, jeśli więc dobrym będzie dla Ciebie zarabiać 100 zł miesięcznie albo 100 tysięcy tygodniowo, z pewnością Bóg zadba o to, by tak się stało. Bóg kocha swoje dzieci. Oddajmy mu siebie, sprawmy aby dał nam to czego potrzebujemy pokładając w nim swoje serce oraz wiarę ku niemu.

Miłosz Wagner. Jestem również poza stworzeniem setki blogów, autorem książki typu bestseller: od zera do miliardera.

Pisuję czasem dla innych stron internetowych oraz blogów i czasopism branżowych pod różnymi pseudonimami.

Kiedy nie spędzam czasu przed kompem: śpię…